środa, 1 czerwca 2016

Krwawy islam i masowe morderstwa ludności.

Codziennie jesteśmy atakowani wieloma informacjami dotyczącymi ISIS. Wielu zwolenników islamu podkreśla, że ten skrajny odłam jest częściowym zaprzeczeniem religii. Warto jednak pamiętać, że kilka wieków temu doszło do jednego z największych ludobójstw w historii. Dokonali go muzułmanie na terenie Indii.


800 lat tyle trwał okres panowania muzułmańskich przywódców w Indiach. Wielu historyków uważa, że w tym okresie doszło do największej rzezi ludności porównywalnej do holocaustu. Muzułmanie w trakcie swojego podboju mordowali lub sprzedawali jako niewolników ludność w kolejno napotykanych miastach. 


W artykule "Was There an Islamic Genocide of Hindus?" Dr. Koenraad Elst pisze:
"Nigdzie w żadnej książce nie znajdziemy oficjalnej liczby Hindusów którzy zginęli z rąk muzułmanów. Pierwsza wzmianka zamieszczona w muzułmańskich kronikach sugeruje liczbę zabitych do XIII wieku większą niż w trakcie Holocaustu."


"Podboje Indii były często dla tamtejszej ludności walką na śmierć i życie. Muzułmanie palili całe miasta biorąc w niewolę tych którzy przeżyli. Liczby sięgają setki tysięcy ludzi zarówno wziętych w niewolę jak i martwych." 


Francois Gautier w książce "‘Rewriting Indian History" pisze:
"Masakra ludności w Indiach nie mają sobie równych w historii całego świata; były one większe niż zagłady Żydów w okresie II Wojny Światowej, lub w trakcie masakry Ormian przez Turków, ludobójstwo było nawet bardziej rozległe niż to dokonane przez Hiszpanów i Portugalczyków w trakcie podboju Ameryki Południowej".


Afgański władca Mahmud al-Ghazni najechał Indie siedemnaście razy w latach 1001-1026 kronice "Tarikh-i-Yamini' napisanej na zlecenie władcy zostało dokładnie opisane krwawe podboju muzułmanów :


"Krew niewiernych płynęła tak obficie [w indyjskim mieście Thanesar], że strumień wody był odbarwiony, niezależnie od jego czystości, a ludzie nie byli w stanie go pić ... niewierni próbujący opuścić fort umierali w walce lub topili się.. Prawie pięćdziesiąt tysięcy ludzi zostało zabitych. ".

Na zakończenie warto jest dodać jedynie, że obecnie w Indiach ludność muzułmańska jest prześladowana. Są oni najczęściej ofiarami bardzo brutalnych morderstw. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf