poniedziałek, 2 marca 2020

"Koronawirus jest bronią biologiczną"Irański przywódca wojskowy zasugerował, że koronawirus nie jest naturalnie występującą chorobą i że jest sztuczną bronią biologiczną wypuszczoną przeciwko Chinom i Iranowi przez „wrogie państwo”.„Badanie konsekwencji wirusa w zakresie opłat za przejazd lub zasięgu epidemii oraz rodzaju propagandy medialnej w tej sprawie, która ma na celu zwiększenie strachu i paniki wśród ludzi, wzmacnia spekulacje, że w Chinach doszło do ataku biologicznego. Drugim celem był Iran. ”

Mocno sugerując, że wirus jest atakiem biologicznym przez USA, Jalali powiedział Iranian Fars News Agency, państwowym mediom, że szuka „badań laboratoryjnych i porównania genomu pierwotnego wirusa i nowych genomów”, aby potwierdzić swoją teorię.

Iran został oskarżony o zatuszowanie rzeczywistego zasięgu wybuchu w jego granicach. W chwili pisania tego dokumentu oficjalnie odnotowano jedynie 92 zgony z 2922 przypadków, ale liczby te są znacznie niższe niż sugerują niezależne raporty i roszczenia grup dysydentów w kraju . Uważa się, że prawdziwa liczba zgonów to setki lub tysiące.

Filmy przesłane do YouTube przez grupy dysydenckie rzekomo pokazują, jak ludzie upadają na ulice Teheranu przed skutkami wirusa i przypominają poprzednie filmy z Chin:

BBC opublikowało materiał, który podobno pochodzi z Iranu, pokazujący setki zwłok w torbach w lokalnej kostnicy w Kom. Joyce Karam, korespondentka z Bliskiego Wschodu, skomentowała, że „jeśli potwierdzono, że pochodzą z Corony, jak twierdzą filmy, liczba ofiar śmiertelnych jest wyższa niż twierdzi rząd”.
Irański dyktator Ayatollah Chamenei wydał we wtorek oświadczenie, w którym nalegał, aby „dżihad” przeciwko koronawirusowi okazał się skuteczny, a wybuch „nie jest tak wielką tragedią”.


„Nie chcę powiedzieć, że to nieważne, ale nie przesadzajmy też. Coronavirus na krótko wpłynie na kraj i odejdzie. Ale doświadczenie, które wnosi, a także działania ludzi i sektora rządowego, są jak publiczne ćwiczenie, które pozostanie osiągnięciem - powiedział Chamenei.

Pomysł, że wirus powstał w laboratorium jest przedmiotem dyskusji od początku epidemii, a niektórzy urzędnicy amerykańscy i zachodni eksperci biologiczni wyrażają obawy, że koronawirus może być chińską bronią biologiczną .

5 komentarzy:

 1. According to Stanford Medical, It is in fact the one and ONLY reason this country's women live 10 years longer and weigh an average of 19 kilos lighter than us.

  (And really, it is not about genetics or some hard exercise and really, EVERYTHING around "how" they eat.)

  P.S, What I said is "HOW", and not "WHAT"...

  CLICK on this link to reveal if this short quiz can help you release your true weight loss potential

  OdpowiedzUsuń
 2. Okay then...

  What I'm going to tell you may sound pretty weird, maybe even kind of "supernatural"

  WHAT if you could simply push "Play" and listen to a short, "miracle tone"...

  And miraculously bring MORE MONEY to your LIFE?

  And I'm really talking about thousands... even MILLIONS of DOLLARS!!

  Sounds way too EASY? Think this couldn't possibly be for REAL?!?

  Well then, Let me tell you the news.

  Usually the most significant blessings life has to offer are the SIMPLEST!!

  Honestly, I will PROVE it to you by letting you PLAY a real-life "magical money tone" I've synthesized...

  (And COMPLETELY RISK FREE).

  You simply push "Play" and watch how money starts piling up around you... starting pretty much right away...

  CLICK here NOW to enjoy the wonderful "Miracle Money Tone" - it's my gift to you!!

  OdpowiedzUsuń
 3. According to Stanford Medical, It is really the SINGLE reason women in this country live 10 years longer and weigh an average of 42 lbs less than we do.

  (And realistically, it really has NOTHING to do with genetics or some secret-exercise and really, EVERYTHING around "HOW" they are eating.)

  BTW, I said "HOW", and not "WHAT"...

  Tap on this link to see if this quick test can help you unlock your real weight loss possibility

  OdpowiedzUsuń
 4. Strange "water hack" burns 2 lbs overnight

  Well over 160000 women and men are utilizing a simple and SECRET "liquid hack" to burn 2lbs each and every night while they sleep.

  It is scientific and it works on everybody.

  Here's how to do it yourself:

  1) Grab a drinking glass and fill it half glass

  2) Then do this weight losing HACK

  so you'll be 2lbs skinnier when you wake up!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dorobiłeś się Orwvelsky bota na pokładzie.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf