niedziela, 26 września 2021

Elity budują rezydencje na koniec świata

Miliarderzy kupują nowoczesne bunkry w miejscach oddalonych od dużych skupisk ludności. Na co mogą się szykować?

niektórzy z najbogatszych mieszkańców Doliny Krzemowej mają skłonność do przygotowywania się na apokalipsę - kupując posiadłości między innymi w Nowej Zelandii.

  • Najbogatsi w społeczeństwie, od Doliny Krzemowej po Wall Street i nie tylko, przenoszą ją na zupełnie inny poziom, być może po prostu dlatego, że ich na to stać.
  • Szef firmy inwestycyjnej powiedział The New Yorker, że przez cały czas trzyma w gotowości zagazowany helikopter i ma podziemny bunkier z systemem filtracji powietrza.
  • Tim Chang, dyrektor zarządzający w firmie venture capital Mayfield Fund, powiedział The New Yorker, że przechowuje zestaw toreb dla siebie i swojej rodziny na wypadek katastrofy. Inwestuje również w nieruchomości w celu uzyskania pasywnego dochodu i posiadania kryjówek
  • Dyrektor generalny Reddit Steve Huffman powiedział The New Yorker w 2017 roku, że kupił motocykle, broń i amunicję do swojego domu w San Francisco na wypadek katastrofy.
  • Według ankiety przeprowadzonej przez Finder, która śledzi nawyki związane z wydawaniem pieniędzy, około 20% Amerykanów uczestniczy w przygotowaniach do końca świata.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf