piątek, 24 września 2021

Skandaliczna informacja: Naukowcy z Wuhan planowali uwolnić cząstki koronawirusa do nietoperzy 18 miesięcy przed wybuchem pandemii

Ujawnione właśnie dokumenty pokazują, że naukowcy z Wuhan planowali uwolnić koronawirusy nietoperzom zaledwie 18 miesięcy przed pojawieniem się śmiertelnej epidemii Covid.

Dokumenty zostały opublikowane przez Decentralized Radical Autonomous Search Team Investigating Covid-19 (DRASTIC), globalny internetowy zespół aktywistów badających pochodzenie wirusa.

Grupa twierdziła, że ​​dokumenty wyciekły anonimowo przez demaskatora, a brytyjski Telegraph twierdził, że były członek administracji Trumpa potwierdził, że propozycja była autentyczna. Z opublikowanych informacji wynika, że naukowcy z Wuhan i USA planowali uwolnienie cząstek koronawirusa do chińskich nietoperzy, aby następnie zaszczepić je przeciwko chorobom, które mogą być przenoszone na ludzi, i poprosili o 14 milionów dolarów od Agencji Zaawansowanych Projektów Badawczych Obrony (DARPA). na finansowanie projektu. Celem była „synteza glikoprotein, które wiążą się z receptorami komórek ludzkich i wstawienie ich do szkieletów SARSr-CoV, aby ocenić, czy mogą powodować chorobę podobną do SARS”.

Zgodnie z propozycją naukowcy chcieli genetycznie wzmocnić koronawirusy przenoszone w powietrzu i uwolnić aerozole zawierające „nowe chimeryczne białka kolców” wśród nietoperzy jaskiniowych w Yunnan w Chinach, a także zmienić koronawirusy, aby łatwiej zarażać ludzi, wprowadzając nietoperzom „miejsca cięcia specyficzne dla człowieka”. koronawirusy.

Ideą badań było odkrycie zagrożeń stwarzanych przez koronawirusy, a także sposobów zapobiegania epidemiom i szczepienia nietoperzy przeciwko chorobom.

Został on złożony przez Petera Daszaka z EcoHealth Alliance, który później dołączył do zespołu kierowanego przez Światową Organizację Zdrowia, który udał się do Wuhan, aby zbadać Covid-19.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf