środa, 16 marca 2016

Czy NASA zrzuciło dwutonową bombę na księżyc aby zniszczyć obcych?

Czy NASA zrzuciło dwutonową bombę na księżyc w celu zniszczenia jednostek ufo? Wiele osób uważa, że tak.


Duża ilość zdjęć i rzekomych raportów mówi o istniejących obcych strukturach na księżycu, które zostały zbombardowane przez NASA wbrew subwencjom międzynarodowym. Mowa o misji LCROSS NASA, w trakcie której zbombardowano powierzchnię księżyca. W efekcie na powierzchni księżyca utworzył się ośmiokilometrowy krater. Oficjalnie celem było zbadanie obecności lodu w najciemniejszych partiach krateru.

Misja została uruchomiona 18.06.2009 roku. I według wielu ufologów ta misja miała cel militarny, nie jak oficjalnie podano naukowy. Wiele osób wierzy, że zdetonowana bomba miała na celu zniszczenie baz obcych form życia, które według nich się tam znajdywały. 
Według niektórych źródeł zdjęcia wykonane przez chińską orbitere krążąca wokół Ziemi są dowodem na istnienie baz należących do UFO. Na zdjęciach widoczne są budynki i to one stały się celem ataku bombowego NASA.

Jedną z największych zagadek obecnie dotyczących UFO jest ukrywanie i zatajanie informacji związanych z  życiem pozaziemskim przez agencje kosmiczne i rządy. Oglądanie filmików lub zdjęć z UFO nie szokuje zupełnie nikogo w obecnej chwili, dlatego wiele uwagi poświęcone jest księżycowi i temu czy na nim istnieje życie. 


źródło: conspiracyclub.co


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf