piątek, 25 marca 2016

Złoty dinar - odpowiedź Państwa Islamskiego na światowy system dolara

Monopol dolara - to dziś jeden z fundamentów Nowego Porządku Świata, czy oparta na złocie waluta rozwiąże ten problem?

 

Panujący w dzisiejszym świecie system finansowy, w którym dolar odgrywa kluczową dla wymiany handlowej rolę, atakowany jest ze wszystkich możliwych stron. Z jednej bowiem powstaje zainicjowany przez Chiny międzynarodowy bank mający być odpowiedzią na wspierany przez USA Bank Światowy i MFW, z drugiej zaś wróg no.1 zachodniej opinii publicznej, Państwo Islamskie, które próbuje przekonać do stworzonej przez siebie złotej waluty - złotego dinara.

W zrealizowanym przez Al-Hayat Media Center - propagandowe ramię Państwa Islamskiego materiale wideo mamy do czynienia ze świetnym przykładem tego jak na świecie postrzegany jest stworzony przez Stany Zjednoczone system finansowy. Propagandyści ISIS nie mają wątpliwości, dzisiejszy system pieniądza fiducjarnego to nic innego jak narzędzie Szatana, które stworzyć ma fundament do powstania Nowego Światowego Porządku i zniewolenia ludzkości. Intrygujące, jeśli zestawimy to z codziennymi materiałami na temat życia na terenie kalifatu.

Propagowany przez ISIS złoty dinar ma być odpowiedzią na panujący na świecie zdominowany przez dolara system, jest on z resztą odpowiedzią na już wcześniejsze postulaty m.in. Muammara Kaddafiego, formą alternatywnego wobec Zachodu sposobu rozliczania się z za granicą, ale też swoistym wyznaniem wiary muzułmanów.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf