czwartek, 17 marca 2016

Obozy koncentracyjne w USA?

W internecie można znaleźć wiele filmów, w których grupa Anonymous przedstawia teorię na temat sytuacji politycznej na świecie. W poniższym filmie nie usłyszymy jednak o numerach telefonu Donalda Trumpa, a o masowym zabijaniu amerykanów. 

źródło: wikimedia.org

W filmie mowa o obozach FEMA, które zostały utworzone przez The Federal Emergency Management Agency zgodnie z rozporządzeniem prezydenta. Obozy powstały oficjalnie ze względów bezpieczeństwa. W przypadku buntu obywateli, lub wojny, mają one spełniać funkcję ochronną. Dobrze strzeżone, w całości odgrodzone, z dostępem do linii kolejowej. Te wszystkie czynniki sprawiają, że wiele osób kojarzy je z obozami zagłady jakie tworzyła III Rzesza Niemiecka. Dodatkowo, niektóre źródła podają, że obecny prezydent Barack Obama wydał ponad 1 bilion dolarów na zbiorowe groby. W sumie w całych stanach znajduje się ponad 5 milionów zbiorowych grobów. Wszystko to stworzone zostało w celu dbania o bezpieczeństwo narodowe. 

Jedna z teorii mówi o chęci stworzenia jednego wielkiego ogólnoświatowego rządu, który będzie w stu procentach kontrolować każdy aspekt życia obywateli. Stworzenie obozów, miałoby na celu zbudowanie prostych więzienia dla wszystkich przeciwników nowego porządku. Teoria ta jest rozpowszechniana przede wszystkim przez grupę Anonymous. 

Dodatkowo ciekawość wszystkich podsyciły informację dotyczące przetargów jakie organizowała FEMA, Zamówienia w ogromnych ilościach dotyczyły: tysięcy szczepionek przeciwko wirusowi grypy, odzieży (w tym 10% w rozmiarach dziecięcych), wspomnianych wcześniej kontenerów, które według niektórych mogą być zbiorowymi trumnami, dodatkowo w skład przetargu wchodziła duża ilość sprzętu medycznego. Zamówienia jednocześnie nie pokrywają się w żadnym stopniu z późniejszymi akcjami np. pomocy cywilom w strefach wojny. 
źródła: kevbakershow.com , zmianynaziemi.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf