wtorek, 26 lipca 2016

Profesor Stephen Hawking - Obcy istnieją, nie kontaktujcie się z nimi!

Czy Obcy na prawdę istnieją? Ilość dowodów na istnienie UFO jest niezliczona. Nikt jednak ze świata nauki nie potwierdził wprost ich istnienia. Dlatego wielkim zaskoczeniem stały się słowa jednego z najpopularniejszych astrofizyków Stephena Hawkinga. 


Kosmolodzy od lat poszukują w kosmosie oznak życia. W poszukiwania od kilku lat zaangażowany jest również Stephen Hawking. 

W trakcie wydarzenia medialnego w Royal Society w Londynie profesor powiedział "Jestem dzisiaj
tu, ponieważ wierzę w przełom jaki się dokonuje.(...) Nadszedł czas aby poszukiwać życia pozaziemskiego. Żyjemy, jesteśmy inteligentni. musimy wiedzieć."

Jednocześnie od 2010 roku profesor ostrzegał, że poszukiwania Obcych mogą się źle skończyć dla ludzi. Obca cywilizacja nie miałaby żadnego problemu z unicestwieniem ludzkości. W jednym z odcinków Into the Universe with Stephen Hawking, profesor zaznaczył, że zaawansowana cywilizacja może prowadzić nomadyczny tryb życia i normalną koleją rzeczy mogła by stać się chęć podbicia i skolonizowania Ziemi. Nawiązywanie kontaktu bezpośrednio z nimi mogłoby być katastrofalne w skutkach. 

"Jeżeli kosmici chcieliby nas kiedykolwiek odwiedzić mogłoby się to dla nas tak źle skończyć tak jak dla Indian po dopłynięciu Kolumba do wybrzeży Ameryki."

Badania prowadzone są przy pomocy super komputera, który będzie analizować jakiekolwiek ślady komunikacji radiowych i laserowych. W przeciągu 10 lat zostanie przeskanowana 1 milion gwiazd najbliżej Ziemi w obrębie Drogi Mlecznej a także 100 najbliższych galaktyk.


źródło: awarenessact.com

1 komentarz:

  1. (...)W jednym z odcinków Into the Universe with Stephen Hawking, profesor zaznaczył, że zaawansowana cywilizacja może prowadzić nomadyczny tryb życia i normalną koleją rzeczy mogła by stać się chęć podbicia i skolonizowania Ziemi. Nawiązywanie kontaktu bezpośrednio z nimi mogłoby być katastrofalne w skutkach.(...)

    To jakby zakładać, że cyganie to najwięksi najeźdźcy współczesności.

    OdpowiedzUsuń

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf