piątek, 1 lipca 2016

Projekty przyszłości.

Technologia odgrywa ważną rolę w dziejach i historii ludzkości. Poniższa projekty "przyszłości" nad którymi od dawna pracują naukowcy. Postęp technologiczny pozwala nam coraz bardziej zbliżyć się do realizacji poszczególnych z nich. 

źródło: kickstarter


- Hologram - Telewizory 3d wymagają od nas noszenia specjalnych okularów. Wiele osób dlatego właśnie nie decyduje się na korzystanie z tych urządzeń. Chociaż coraz więcej programów i filmów powstaje w tej technologii to i tak popularność rośnie wolniej niż się spodziewano. Naukowcy chcą opracować telewizory, które będą wyświetlać filmy na zasadzie hologramów. Dzięki temu nie będziemy musieli korzystać z jakiegokolwiek sprzętu dodatkowego. Taką samą technologię chcą wprowadzić dla użytkowników telefonów.

- Google glass - Chociaż wiele osób nie raz o nich słyszało, to na pewno miłośników technologii zaciekawi fakt nowych gadżetów dodanych do okularów. Oprócz możliwości przeglądania mapy, odczytywania wiadomości z mediów społecznościowych można będzie wykonywać zdjęcia za ich pomocą.

- Ocultus Rift - Gry nigdy nie były tak realistyczne. Okulary 3d pozwalające się na całkowitą izolację i przeniesienie w świat gry. Za ich pomocą można oglądać cały świat gry w bardzo wysokiej rozdzielczości jednym ruchem głowy. 


źródło : hongkiat


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf