wtorek, 5 lipca 2016

Czy Hillary Clinton trafi do więzienia?

Wyścig o stołek prezydenta w Stanach Zjednoczonych trwa. Trójka kandydatów wiedzie prym w sondażach, wśród nich jest była sekretarz stanu Hillary Clinton. Czy informacje jakie dotarły do mediów usuną ją z wyścigu?


Obecnie wobec niej prowadzone są rozprawy sądowe między innymi o korupcję. W poniedziałek ważny świadek dla sprawy toczonej przeciwko byłej sekretarz zginął w nie do końca wyjaśnionych okolicznościach. Dzisiaj obiegła również świat informacja o nowym śledztwie prowadzonym przez FBI. Czy Clinton trafi do więzienia?

W dniu dzisiejszym pojawiły się nowe informacje dotyczące Hillary Clinton i jej zaangażowania w wojnę na Bliskim Wschodzie. Na WikiLeaks można przejrzeć dokumenty, a dokładnie korespondencje e-mail, w której zawarta została duża ilość informacji dotyczących działań wojennych. Według doniesień FBI postanowiło przekazać sprawę Departamentowi Sprawiedliwości. Informacje zawarte w mailach były częściowo objęte tajemnicą. Jednocześnie zostało to uznane za niecelowe działanie kandydatki na prezydenta. 
Co jest szokujące szef FBI przyznał, że Clinton wykorzystywała kilka różnych serwerów pocztowych, dodając że 110 wiadomości mailowych zawierały niejawne informacje i a 8 z nich informacje tajne. Z powodu tego jak określił niechlujstwa mogło dojść do wycieku danych i uzyskania dostępu do wiadomości. 

Hillary Clinton swoim działaniem złamała ustawę o bezpieczeństwie narodowym. Informacje jakie zostały opublikowane mogą spowodować wymianę kandydata z ramienia demokratów.
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoimi uwagami

- See more at: http://pomocnicy.blogspot.com/2013/04/jak-dodac-informacje-o-ciasteczkach-do.html#sthash.uAMCuvtT.dpuf